Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Курівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04406012) був реорганізований і увійшов до складу Сатанівської громади

Сільський голова Курівської сільської ради

1Прізвище, ім'я, по батькові: Гензера Микола Станіславович.

2. Посада і місце роботи, служби: сільський голова Курівської сільської ради Городоцького району Хмельницької області

3. Число, місяць, рік і місце народження: 20 червня 1984 року, село Тарасівка, Городоцького району, Хмельницької області.

4. Стать: чоловіча.

5. Національність: українець

6. Партійність: член політичної партії «За конкретні справи»

7. Освіта: вища, Подільський аграрно-технічний університет, 2008 р.

8. Науковий ступінь вчене звання, спеціальне звання: не має

9. Які має державні нагороди України, дата нагородження: Подякою та Грамотою Хмельницької обласної державної адміністрації та обласної ради за сумлінну працю, вагомі досягнення, значний внесок у розвиток місцевого самоврядування

10. Домашня адреса: 32014 с.Тарасівка ,вул. Шевченка 42 Городоцького району, Хмельницької області тел. 0982015614:

11. Службова адреса: 32014 с.Курівка, вул. Грушевського 60/1, Городоцький район, Хмельницька область тел.: (038)52-94-8-42

12. Загальний стаж роботи:15 років Стаж роботи у даному колективі 10

Гензера Микола Станіславович в 2001 році закінчив Курівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Городоцького району, Хмельницької області. В 2008 р. – закінчив Подільський державний аграрно-технічний університет і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Агрономія» та здобув кваліфікацію агронома-дослідника. З 2003 по 2004рр. - служив в збройних силах України . В 2004 – 2005рр – працював навчальним майстром кафедри механізації сільськогосподарського виробництва в Подільському аграрно-технічному університеті. З 2005 – 2006рр – агроном ТОВ «Хвиля Збруча» Городоцького району Хмельницької області. З 2006 р. по теперішній час – Курівський сільський голова Городоцького району Хмельницької області. У жовтні 2010 та 2015 року обраний повторно.

За всі роки своєї праці зарекомендував себе сумлінним, наполегливим, працелюбним, відповідальним, чесним керівником, користується заслуженою повагою та авторитетом серед жителів територіальної громади. Дбає про покращення добробуту жителів громади, постійно зміцнюється інфраструктура населених пунктів, оновлюється матеріальна база культурно-освітніх та медичних закладів громади.

В 2015р. одружився.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування